KADROMUZ

m13

Sosyal Hizmet Birimi

“Sosyal hizmet uzmanları”

Sosyal hizmet birimimiz her gün bütün konuklarımızı ziyaret eder. İhtiyaç ve isteklerini dinler, sosyal hayattan kopmamaları için kendilerini rahat hissedebilecekleri hayatla iç içe olmalarını sağlayacak yaklaşımlarda bulunur. Ayrıca ASP il müdürlüğüyle koordineli çalışarak yatan hasta, ayrılan, hasta ex olan hasta ve personel işe başlama veya işten ayrılma konularında iş birliği içinde olurlar.

Sağlık Personeli

Doktorlarımızın günlük talimatları doğrultusunda konuklarımızın gerekli müdahalelerini (pansuman, reçeteli ilaçların enjeksiyonu, varsa yatak yarası bakımı v.b.) yapar, günlük tansiyon ölçümü, ilaç uygulamaları, kan şekeri ölçümü, yatan hastalarda pozisyon takiplerini yapar ve ihtiyaç halinde oksijen ve aspirasyon desteği, yutma refleksini kaybetmiş hastalarda sonda veya PEG yolu ile beslenmesini sağlar, hastalık durumlarında özel yoğun bakım takibini yapar ve ilaç takip defterinde kayıtlı tutar.

Hasta Bakım Hizmeti

SAĞLIK, PSİKOLOJİ, SOSYOLOJİ alanlarında bilgilendirilmiş, hizmet içi eğitime tabi tutulmuş, MEB onaylı “Yaşlı Bakım Elemanı Sertifikası”na sahip deneyimli, nitelikli, teorik ve pratik eğitimli, güler yüzlü personel kadrosu ile 24 saat hizmet vermektedir.

İhtiyacı olduğunda Konuğumuz yatağından kalkmadan, personele tek bir düğmeye basarak ulaşabilmektedir.

Günlük oda temizliği, çamaşır ve ütü hizmeti ve kişisel bakım (kuaför, berber vs.) hizmetleri verilmektedir.

Sertifikalı Personel

Yaşlı bakımı konusunda eğitilmiş ve hizmet içi eğitimine hala devam edilen Personellerimiz sakinlerimizin rahat etmesi konusunda 24 saat görevleri başındadırlar. Büyüklerimizi rahat ve güven içinde kurumumuzda ağırlamaya sevgiyle devam ediyoruz.

Deneyimli Sağlık Ekibi

24 saat kesintisiz olarak her an yaşlı ve hastalarımızın hizmetinde, konularında uzman olan DOKTOR, HEMŞİRE, SAĞLIK MEMURU VE İLAÇ İŞLERİNDE görevli yetkin personellerimiz siz sakinlerimize hizmet etmeye sevgiyle devam ediyorlar.

Tel: 0(216) 442 22 10
441 07 01 - 441 04 21
Fax: 0(216) 442 20 70
Zümrütevler Mah. Atatürk Cad. Nane Sok. No:2 Maltepe/İSTANBUL
Tel: 0(216) 305 22 30
Fax: 0(216) 442 20 70
info@unalhuzurevleri.com
Zümrütevler Mah. Gül Cad. No:27 Maltepe/İSTANBUL
Tel: 0(216) 441 07 01
Fax: 0(216) 442 20 70
info@musev.org.tr
Zümrütevler Mah. Atatürk Cad. Nane Sok. No:2 Maltepe/İSTANBUL

© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Siste-Ma – Web Tasarım

© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Siste-Ma – Web Tasarım

bt_bb_section_top_section_coverage_image
Call Now ButtonŞimdi Tıkla Ara!